++ Kleur: Blauw ++ Materiaal: CRISTALLIN ++ Breedte: 121 mm ++
Productbeschrijving:
Brush Blue Jeans Saladier 12 Cm
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | CRISTALLIN |
| Breedte | 121, 97 |
| Kleur/Stijl | Jeans |
| Lengte | 121 mm |
| Hoogte | 47 mm |
| Gewicht | 0,20 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 7,99
tot einde voorraad
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
- Topservice
- Winkelvoorraad: Haal nu op of 1-3 werkdagen levertermijn
- Magazijnvoorraad: 1-4 werkdagen levertermijn
- Betaal veilig online

Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Kleur | ||||
| Blauw | Zilver | - | Blauw | - |
| Inhoud | ||||
| - | - | 180 ml | - | - |
| Materiaal | ||||
| CRISTALLIN | ALUMINIUM | Metaal | Metaal | CRISTALLIN |
| Diameter kom | ||||
| - | - | - | 33 cm | - |
| Breedte | ||||
| 97, 121 mm | 320 mm | - | 93, 327 mm | 172 mm |
| Kleur/Stijl | ||||
| Jeans | - | ASSORTI | Grijsblauw | GROEN |
| Lengte | ||||
| 121 mm | 550 mm | - | 330 mm | 172 mm |
| Hoogte | ||||
| 47 mm | 200 mm | - | 82 mm | 78 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.2 kg | 0.4 kg | 2.307 kg | - | 2.887 kg |
> Toon volledige vergelijking
