++ Breedte: 234 mm ++ Vorm: Ovaal ++ Materiaal: CRISTALLIN ++
Productbeschrijving:
De porseleinkwaliteit van Adesso is bijzonder hoog en zeer goed bestand tegen schokken, dus zeker geschikt voor gebruik in een professioneel kader. De collectie heeft een gestileerde belijning met licht opstaande rand voor een efficiëntere grip. De borden zijn multistapelbaar voor verschillende gangen.
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Breedte | 234 mm |
| Vorm | Ovaal |
| Materiaal | CRISTALLIN |
| Lengte | 238 mm |
| Kleur | Wit |
| Hoogte | 20 mm |
| Gewicht | 0,51 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 6,50
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
- Topservice
- Winkelvoorraad: Haal nu op of 1-3 werkdagen levertermijn
- Magazijnvoorraad: 1-4 werkdagen levertermijn
- Betaal veilig online

Behoort tot de lijn :
ADESSO
Alle producten in de lijn: ADESSO >>
ADESSO
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Breedte | ||||
| 234 mm | 240, 250 mm | 240, 250 | 270, 275 mm | 253 mm |
| Kleur/Stijl | ||||
| - | Zand | white | - | ROZE |
| Vorm | ||||
| Ovaal | Ovaal | Ovaal | RECHTHOEKIG | Ovaal |
| Materiaal | ||||
| CRISTALLIN | Polypropyleen | OPAAL | CRISTALLIN | OPAAL |
| Lengte | ||||
| 238 mm | 240 mm | - | 127 mm | 253 mm |
| Kleur | ||||
| Wit | - | - | Groen | - |
| Hoogte | ||||
| 20 mm | 20 mm | - | 30 mm | 25 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.512 kg | 7.65 kg | 0.76 kg | 1.739 kg | 3.815 kg |
> Toon volledige vergelijking
