++ Materiaal: Metaal ++ Gewicht: 0,56 kg ++ Vorm: Ovaal ++
Productbeschrijving:
Antoinette Ovenschotel D13.4-16.5xh6.5 Met Deksel 47cl
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht | 0,56 kg |
| Vorm | Ovaal |
| Inhoud | 0.47, 470 |
| Hoogte | 140 mm |
| Breedte | 145, 150, 201, |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 68 mm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 18,50
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
- Topservice
- Winkelvoorraad: Haal nu op of 1-3 werkdagen levertermijn
- Magazijnvoorraad: 1-4 werkdagen levertermijn
- Betaal veilig online

Behoort tot de lijn :ANTOINETTE Alle producten in de lijn: ANTOINETTE >>
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Materiaal | ||||
| Metaal | Gietijzer | - | Keramiek (aardewerk) | Keramiek (aardewerk) |
| Inhoud schotel | ||||
| - | - | - | 2.4 Liter | 2.4 Liter |
| Gewicht | ||||
| 0.559 kg | - | - | - | - |
| Vaatwasbestendig | ||||
| - | - | - | Ja | Ja |
| Geschikt voor de microgolfoven | ||||
| - | - | - | Ja | Ja |
| Geschikt voor de oven | ||||
| - | Ja | - | Ja | Ja |
| Kleur/Stijl | ||||
| - | - | - | Ancient Turquoise | Ancient Grey |
| Vorm | ||||
| Ovaal | - | - | RECHTHOEKIG | RECHTHOEKIG |
| Inhoud | ||||
| 0.47, 470 Liter | 3.15 Liter | - | - | - |
| Hoogte | ||||
| 140 mm | - | - | - | - |
| Breedte | ||||
| , 145, 150, 201 mm | , 145, 150, 201 | , 145, 150, 201 | 20 cm | 20 cm |
| Kleur | ||||
| Wit | - | - | Blauw, Wit | Grijs |
| Lengte | ||||
| 68 mm | - | - | - | - |
| Afmetingen | ||||
| - | 30 x 20 cm | - | - | - |
> Toon volledige vergelijking
