++ Breedte: 153 mm ++ Lengte: 155 mm ++ Materiaal: Metaal ++
Productbeschrijving:
Black Kommetje D15.5xh7.5cm
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Breedte | 153 mm |
| Lengte | 155 mm |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Zwart |
| Diameter | 15,50 cm |
| Hoogte | 75 mm |
| Gewicht | 0,47 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 10,99
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
- Topservice
- Winkelvoorraad: Haal nu op of 1-3 werkdagen levertermijn
- Magazijnvoorraad: 1-4 werkdagen levertermijn
- Betaal veilig online

Behoort tot de lijn :BLACK COLLECTION
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Breedte | ||||
| 153 mm | - | - | - | - |
| Lengte | ||||
| 155 mm | - | - | - | - |
| Kleur/Stijl | ||||
| - | ROOD WIT | WIT | TURQUOISE | Goud |
| Materiaal | ||||
| Metaal | COCONUT | COCONUT | COCONUT | COCONUT |
| Kleur | ||||
| Zwart | - | - | - | - |
| Diameter | ||||
| 15.5 cm | - | - | - | - |
| Hoogte | ||||
| 75 mm | - | - | - | - |
| Gewicht | ||||
| 0.474 kg | 0.66 kg | 0.71 kg | 0.71 kg | 0.66 kg |
> Toon volledige vergelijking
