++ Breedte: 90 mm ++ Lengte: 92 mm ++ Materiaal: Metaal ++
Productbeschrijving:
Bij het aperitief met partysnacks en dipsauzen zullen gasten aan Delirio met micromotieven plezier beleven. Ook bij gourmet, wanneer de bekers en schaaltjes met groentenreepjes en blokjes vlees op de draaischotel in het midden van de tafel gepresenteerd worden. Of vul de schaaltjes en bekers met toppings zoals discobolletjes, brésiliennenootjes, caramelsaus. Vervaardigd uit aardewerk.
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Breedte | 90 mm |
| Lengte | 92, 93 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Print - Meerkleurig |
| Inhoud | 100 ml |
| Hoogte | 45 mm |
| Gewicht | 0,11 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 4,50
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
- Topservice
- Winkelvoorraad: Haal nu op of 1-3 werkdagen levertermijn
- Magazijnvoorraad: 1-4 werkdagen levertermijn
- Betaal veilig online

Behoort tot de lijn :DELIRIO Alle producten in de lijn: DELIRIO >>
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Breedte | ||||
| 90 mm | - | - | - | - |
| Lengte | ||||
| 92, 93 mm | 92, 93 | 92, 93 | 92, 93 | 92, 93 |
| Kleur/Stijl | ||||
| 92, 93 | ROOD WIT | WIT | TURQUOISE | Goud |
| Materiaal | ||||
| Metaal | COCONUT | COCONUT | COCONUT | COCONUT |
| Kleur | ||||
| Print - Meerkleurig | - | - | - | - |
| Inhoud | ||||
| 100 ml | - | - | - | - |
| Hoogte | ||||
| 45 mm | - | - | - | - |
| Gewicht | ||||
| 0.105 kg | 0.66 kg | 0.71 kg | 0.71 kg | 0.66 kg |
> Toon volledige vergelijking
