++ Materiaal: Kunstof ++ Inhoud: 900 ml ++ Breedte: 165 mm ++
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
Smart Fresh Vershouddoos Vk 0.9l Blauw 16x16x7cm
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Materiaal | Kunstof |
| Inhoud | 900 ml |
| Breedte | 165, 164 |
| Gewicht | 0,15 kg |
| Lengte | 161 mm |
| Hoogte | 72 mm |
| Kleur | Blauw |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
- Topservice
- Winkelvoorraad: Haal nu op of 1-3 werkdagen levertermijn
- Magazijnvoorraad: 1-4 werkdagen levertermijn
- Betaal veilig online

Behoort tot de lijn :SMART FRESH
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Materiaal | ||||
| Kunstof | Kunstof | Kunstof | Kunstof | Kunstof |
| Inhoud | ||||
| 900 ml | - | - | - | - |
| Breedte | ||||
| 164, 165 mm | 326 mm | 325 mm | 255, 260 mm | 325 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.15 kg | 0.04 kg | 0.04 kg | 2.072 kg | 1.5 kg |
| Lengte | ||||
| 161 mm | 526 mm | 530 mm | 500 mm | 530 mm |
| Hoogte | ||||
| 72 mm | 219 mm | 125 mm | 145 mm | 100 mm |
| Kleur | ||||
| Blauw | Transparant | Transparant | Transparant | Transparant |
> Toon volledige vergelijking
