++ Inhoud: 330 ml ++ Kleur: Wit ++ Materiaal: Metaal ++
Productbeschrijving:
Ciel Blanc is een nieuwe serviescollectie met witte binnenkant die contrasteert met een zwarte, gespikkelde buitenkant en een opvallende zwarte rand. Het contrast tussen de binnenkant en buitenkant wordt des te groter door de afwerking: mat aan de buitenkant met een blinkende binnenkant.
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Inhoud | 330 ml |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Metaal |
| Breedte | 119, 125 |
| Lengte | 78 mm |
| Hoogte | 95 mm |
| Gewicht | 0,28 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 9,99
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
- Topservice
- Winkelvoorraad: Haal nu op of 1-3 werkdagen levertermijn
- Magazijnvoorraad: 1-4 werkdagen levertermijn
- Betaal veilig online

Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Inhoud | ||||
| 330 ml | 350 ml | 250 ml | - | 290 ml |
| Kleur | ||||
| Wit | Blauw, Groen, Roze | Blauw, Groen, Roze | Blauw, Groen, Roze | Blauw, Groen, Roze |
| Materiaal | ||||
| Metaal | Porselein | - | Metaal | CRISTALLIN |
| Vaatwasbestendig | ||||
| - | Ja | - | - | - |
| Aantal delen | ||||
| - | 6 | - | - | - |
| Kleur/Stijl | ||||
| - | - | - | ASSORTI | TRANSPARANT |
| Breedte | ||||
| 119, 125 mm | 119, 125 | 72, 76 mm | 85 mm | 99 mm |
| Geschikt voor de microgolfoven | ||||
| - | Ja | - | - | - |
| Afwerking materiaal | ||||
| - | Geëmailleerd | - | - | - |
| Lengte | ||||
| 78 mm | - | 72 mm | 85 mm | 93 mm |
| Hoogte | ||||
| 95 mm | - | 1 mm | 8 mm | 150 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.275 kg | - | 1.29 kg | 0.61 kg | 2.25 kg |
> Toon volledige vergelijking


