++ Inhoud: 330 ml ++ Kleur: Grijs, Blauw ++ Materiaal: Metaal ++
Productbeschrijving:
Ciel Bleu is een aantrekkelijke nieuwe serviescollectie met een helder blauwe binnenkant die contrasteert met een donkere, gespikkelde buitenkant en een opvallende zwarte rand. Het contrast tussen de binnen- en buitenkant wordt des te groter door de afwerking: mat aan de buitenkant met een blinkende binnenkant.
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Inhoud | 330 ml |
| Kleur | Grijs, Blauw |
| Materiaal | Metaal |
| Breedte | 80 mm |
| Lengte | 115 mm |
| Hoogte | 100 mm |
| Gewicht | 0,28 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 10,99
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
- Topservice
- Winkelvoorraad: Haal nu op of 1-3 werkdagen levertermijn
- Magazijnvoorraad: 1-4 werkdagen levertermijn
- Betaal veilig online

Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Inhoud | ||||
| 330 ml | 350 ml | 250 ml | - | 290 ml |
| Kleur | ||||
| Blauw, Grijs | Blauw, Groen, Roze | Blauw, Groen, Roze | Blauw, Groen, Roze | Blauw, Groen, Roze |
| Materiaal | ||||
| Metaal | Porselein | - | Metaal | CRISTALLIN |
| Vaatwasbestendig | ||||
| - | Ja | - | - | - |
| Aantal delen | ||||
| - | 6 | - | - | - |
| Kleur/Stijl | ||||
| - | - | - | ASSORTI | TRANSPARANT |
| Breedte | ||||
| 80 mm | - | 72, 76 mm | 85 mm | 99 mm |
| Geschikt voor de microgolfoven | ||||
| - | Ja | - | - | - |
| Afwerking materiaal | ||||
| - | Geëmailleerd | - | - | - |
| Lengte | ||||
| 115 mm | - | 72 mm | 85 mm | 93 mm |
| Hoogte | ||||
| 100 mm | - | 1 mm | 8 mm | 150 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.275 kg | - | 1.29 kg | 0.61 kg | 2.25 kg |
> Toon volledige vergelijking


