++ Breedte: 118 mm ++ Lengte: 123 mm ++ Materiaal: CRISTALLIN ++
Productbeschrijving:
Jungle Kommetje D12xh6cm 4 Ass
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Breedte | 118 mm |
| Lengte | 123 mm |
| Materiaal | CRISTALLIN |
| Kleur | Print - Meerkleurig |
| Diameter | 12 cm |
| Hoogte | 55 mm |
| Gewicht | 0,18 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 5,99
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
- Topservice
- Winkelvoorraad: Haal nu op of 1-3 werkdagen levertermijn
- Magazijnvoorraad: 1-4 werkdagen levertermijn
- Betaal veilig online

Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Breedte | ||||
| 118 mm | - | - | - | - |
| Lengte | ||||
| 123 mm | - | - | - | - |
| Kleur/Stijl | ||||
| - | ROOD WIT | WIT | TURQUOISE | Goud |
| Materiaal | ||||
| CRISTALLIN | COCONUT | COCONUT | COCONUT | COCONUT |
| Kleur | ||||
| Print - Meerkleurig | - | - | - | - |
| Diameter | ||||
| 12 cm | - | - | - | - |
| Hoogte | ||||
| 55 mm | - | - | - | - |
| Gewicht | ||||
| 0.175 kg | 0.66 kg | 0.71 kg | 0.71 kg | 0.66 kg |
> Toon volledige vergelijking
