++ Breedte: 265 mm ++ Vorm: Ovaal ++ Materiaal: Metaal ++
Productbeschrijving:
Fervido Blue Plat Bord D26,5cm
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Breedte | 265 mm |
| Vorm | Ovaal |
| Materiaal | Metaal |
| Diameter | 26,50 cm |
| Lengte | 265 mm |
| Kleur | Blauw |
| Hoogte | 15, 20 |
| Gewicht | 0,22 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 26,99
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
- Topservice
- Winkelvoorraad: Haal nu op of 1-3 werkdagen levertermijn
- Magazijnvoorraad: 1-4 werkdagen levertermijn
- Betaal veilig online

Behoort tot de lijn :
FERVIDO BLUE Alle producten in de lijn: FERVIDO BLUE >>
FERVIDO BLUE Alle producten in de lijn: FERVIDO BLUE >>
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Breedte | ||||
| 265 mm | 240, 250 mm | 240, 250 | 270, 275 mm | 253 mm |
| Kleur/Stijl | ||||
| - | Zand | white | - | Donkergroen |
| Vorm | ||||
| Ovaal | Ovaal | Ovaal | RECHTHOEKIG | Ovaal |
| Materiaal | ||||
| Metaal | Polypropyleen | OPAAL | CRISTALLIN | OPAAL |
| Diameter | ||||
| 26.5 cm | - | - | - | - |
| Lengte | ||||
| 265 mm | 240 mm | - | 127 mm | 253 mm |
| Kleur | ||||
| Blauw | - | - | Groen | - |
| Hoogte | ||||
| 15, 20 mm | 20 mm | - | 30 mm | 25 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.222 kg | 7.65 kg | 0.76 kg | 1.739 kg | 3.815 kg |
> Toon volledige vergelijking
