++ Breedte: 104 mm ++ Lengte: 90 mm ++ Materiaal: CRISTALLIN ++
Productbeschrijving:
Quintana Green Kommetje D9xh4,2cm 13cl
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Breedte | 104 mm |
| Lengte | 90 mm |
| Materiaal | CRISTALLIN |
| Kleur | Groen |
| Inhoud | 130 ml |
| Hoogte | 42 mm |
| Gewicht | 0,12 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 5,99
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
- Topservice
- Winkelvoorraad: Haal nu op of 1-3 werkdagen levertermijn
- Magazijnvoorraad: 1-4 werkdagen levertermijn
- Betaal veilig online

Behoort tot de lijn :
TOLUCA GREEN Alle producten in de lijn: TOLUCA GREEN >>
TOLUCA GREEN Alle producten in de lijn: TOLUCA GREEN >>
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Breedte | ||||
| 104 mm | - | - | - | - |
| Lengte | ||||
| 90 mm | - | - | - | - |
| Kleur/Stijl | ||||
| - | ROOD WIT | WIT | TURQUOISE | Goud |
| Materiaal | ||||
| CRISTALLIN | COCONUT | COCONUT | COCONUT | COCONUT |
| Kleur | ||||
| Groen | - | - | - | - |
| Inhoud | ||||
| 130 ml | - | - | - | - |
| Hoogte | ||||
| 42 mm | - | - | - | - |
| Gewicht | ||||
| 0.124 kg | 0.66 kg | 0.71 kg | 0.71 kg | 0.66 kg |
> Toon volledige vergelijking
