++ Materiaal: ROESTVRIJ STAAL ++ Buitenafmetingen (B x D): 382 x 442 mm ++ Diepte spoelbak: 200 mm ++
Productbeschrijving:
Spoelbak onderbouw - 34 cm - 1 bak - zwart PVD
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Inbouwwijze | Onderbouw |
| Type wastafel | Enkel |
| Fysieke kenmerken | |
| Materiaal | ROESTVRIJ STAAL |
| Buitenafmetingen (B x D) | 382 x 442 mm |
| Diepte spoelbak | 200 mm |
| Uitsparing (B x D) | 344 mm |
| Kleur | Zwart |
| Met verlek |
|
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 639,-
Vraag leverdata
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
- Topservice
- Winkelvoorraad: Haal nu op of 1-3 werkdagen levertermijn
- Magazijnvoorraad: 1-4 werkdagen levertermijn
- Betaal veilig online

Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook


