++ Inhoud: 330 ml ++ Kleur: Grijs ++ Materiaal: Metaal ++
Productbeschrijving:
Chiapas Grey Tas 33cl D8,5xh6,8cm
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Inhoud | 330 ml |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Metaal |
| Breedte | 105, 110, 85 |
| Lengte | 85 mm |
| Hoogte | 68 mm |
| Gewicht | 0,25 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 14,99
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
- Topservice
- Winkelvoorraad: Haal nu op of 1-3 werkdagen levertermijn
- Magazijnvoorraad: 1-4 werkdagen levertermijn
- Betaal veilig online

Behoort tot de lijn :
CHIAPAS Alle producten in de lijn: CHIAPAS >>
CHIAPAS Alle producten in de lijn: CHIAPAS >>
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Inhoud | ||||
| 330 ml | 350 ml | 250 ml | - | - |
| Kleur | ||||
| Grijs | Blauw, Groen, Roze | Blauw, Groen, Roze | Blauw, Groen, Roze | Blauw, Groen, Roze |
| Materiaal | ||||
| Metaal | Porselein | - | Metaal | Metaal |
| Vaatwasbestendig | ||||
| - | Ja | - | - | - |
| Aantal delen | ||||
| - | 6 | - | - | - |
| Kleur/Stijl | ||||
| - | - | - | ASSORTI | ASSORTI |
| Breedte | ||||
| 85, 105, 110 mm | 85, 105, 110 | 70, 72 mm | 85 mm | 85 mm |
| Geschikt voor de microgolfoven | ||||
| - | Ja | - | - | - |
| Afwerking materiaal | ||||
| - | Geëmailleerd | - | - | - |
| Lengte | ||||
| 85 mm | - | 72 mm | 85 mm | 85 mm |
| Hoogte | ||||
| 68 mm | - | 1 mm | 8 mm | 8 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.25 kg | - | 1.29 kg | 0.61 kg | 0.61 kg |
> Toon volledige vergelijking
