++ Breedte: 270 mm ++ Kleur/Stijl: Ivoor ++ Vorm: Ovaal ++
Productbeschrijving:
Mila Ivory Plat Bord D27cm
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Breedte | 270 mm |
| Kleur/Stijl | Ivoor |
| Vorm | Ovaal |
| Materiaal | CRISTALLIN |
| Lengte | 510 mm |
| Hoogte | 45 mm |
| Gewicht | 0,68 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 13,99
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
- Topservice
- Winkelvoorraad: Haal nu op of 1-3 werkdagen levertermijn
- Magazijnvoorraad: 1-4 werkdagen levertermijn
- Betaal veilig online

Behoort tot de lijn :
MILA
Alle producten in de lijn: MILA >>
MILA
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Breedte | ||||
| 270 mm | 240, 250 mm | 240, 250 | 270, 275 mm | 253 mm |
| Kleur/Stijl | ||||
| Ivoor | Zand | white | - | ROZE |
| Vorm | ||||
| Ovaal | Ovaal | Ovaal | RECHTHOEKIG | Ovaal |
| Materiaal | ||||
| CRISTALLIN | Polypropyleen | OPAAL | CRISTALLIN | OPAAL |
| Lengte | ||||
| 510 mm | 240 mm | - | 127 mm | 253 mm |
| Kleur | ||||
| - | - | - | Groen | - |
| Hoogte | ||||
| 45 mm | 20 mm | - | 30 mm | 25 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.68 kg | 7.65 kg | 0.76 kg | 1.739 kg | 3.815 kg |
> Toon volledige vergelijking
