++ Breedte: 110 mm ++ Weegvermogen: 3 kg ++ Kom meegeleverd ++
Productbeschrijving:
Ade Maatbeker-weegschaal Rebecca 16,5x13,5cm Incl. 2x Aaa - Lcd Display
Eigenschappen:
brochure
| Accessoires | |
| Kom meegeleverd |
|
| Algemeen | |
| Weegvermogen: | 3 kg |
| Nauwkeurigheid van het wegen | 1 g |
| Fysieke kenmerken | |
| Breedte | 110, 169, 170 |
| Gewicht | 0,35 kg |
| Hoogte | 200 mm |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Materiaal | Kunstof |
| Stroom | |
| Elektrisch |
|
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
Maatbeker-weegschaal Rebecca 16,5x13,5cm Incl. 2x Aaa - Lcd Display
54637
54637
€ 49,50
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
- Topservice
- Winkelvoorraad: Haal nu op of 1-3 werkdagen levertermijn
- Magazijnvoorraad: 1-4 werkdagen levertermijn
- Betaal veilig online

Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking
