++ Inhoud: 500 ml ++ Materiaal: Metaal ++ Breedte: 130 mm ++
Productbeschrijving:
Desayuno Bowl 50cl D13xh7,8cm Black
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Inhoud | 500 ml |
| Materiaal | Metaal |
| Breedte | 130, 136 |
| Kleur/Stijl | Mat Zwart |
| Lengte | 129 mm |
| Hoogte | 70, 75, 78 |
| Gewicht | 0,36 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 7,99
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
- Topservice
- Winkelvoorraad: Haal nu op of 1-3 werkdagen levertermijn
- Magazijnvoorraad: 1-4 werkdagen levertermijn
- Betaal veilig online

Behoort tot de lijn :
DESAYUNO
Alle producten in de lijn: DESAYUNO >>
DESAYUNO
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Kleur | ||||
| - | Zilver | - | Blauw | - |
| Inhoud | ||||
| 500 ml | - | 180 ml | - | - |
| Materiaal | ||||
| Metaal | ALUMINIUM | Metaal | Metaal | CRISTALLIN |
| Diameter kom | ||||
| - | - | - | 33 cm | - |
| Breedte | ||||
| 130, 136 mm | 320 mm | - | 93, 327 mm | 172 mm |
| Kleur/Stijl | ||||
| Mat Zwart | - | ASSORTI | Grijsblauw | ROOD WIT |
| Lengte | ||||
| 129 mm | 550 mm | - | 330 mm | 172 mm |
| Hoogte | ||||
| 70, 75, 78 mm | 200 mm | - | 82 mm | 78 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.356 kg | 0.4 kg | 2.307 kg | - | 2.887 kg |
> Toon volledige vergelijking
