Side-by-side, 4-deurs, 190x91 cm, NoFrost, inox look
Van koelen tot invriezen. Het is jouw keuze
De speciale MultiSwitch+ zone kan als koel- of als vriesruimte gebruikt worden. De temperatuur kan eenvoudig ingesteld worden van -20°C tot 5°C. Zo kun je de temperatuur aanpassen aan wat nodig is voor jouw voorraad. Voorzien van 2 laden en een barrièrevrije zone.
Koelen of invriezen. En alles wat daartussen ligt. Met MultiSwitch+
De MultiSwitch+ zone kan ingesteld worden van -20°C tot 5°C. Hierdoor kan de temperatuur maximaal aangepast worden. De twee laden en het barrièrevrije gedeelte kunnen eenvoudig van koelkast naar vriesruimte omgebouwd worden, naargelang je behoeften.
Bescherm gevoelige ingrediënten beter. Met ChillZone 0°
Bescherm de textuur van je gevoelige ingrediënten met ChillZone 0°. Met een temperatuur van 0°C en lager behoudt het afgesloten compartiment een koudere temperatuur, die ideaal is voor diepvriesvoedsel, vlees, en vis. Voor een betere bescherming van de textuur van levensmiddelen.
Laat je keuken opvallen, met de opvallende DesignLine.
Het strakke, eigentijdse ontwerp van de koelkast komt tot leven met hoogwaardige materialen. Voor een vlotte, moderne keuken.
Een beter zicht. Op je volledige voorraad. Met binnenverlichting
Een LED-balk met binnenverlichting zorgt voor een uitstekend zicht in het koelvak, en voor een zachte verlichting, overal. Intussen zorgt de verlichte verzonken handgreep voor een al even uitzonderlijke verlichting in de diepvriezer.
Stabiele temperaturen, met MultiFlow
MultiFlow beschermt de kwaliteit van het voedsel door een stabiele temperatuur en vochtigheidsgraad in de hele koelkast te handhaven. Meerdere luchtkanalen maken een actieve circulatie van koude lucht mogelijk die elke hoek bereikt.
| Algemeen | |
| Totale netto inhoud | 522 Liter |
| Vriesgedeelte |
|
| Type koelkast | Vierdeurskoelkast |
| Energieverbruik | |
| Geluidsniveau: | 39 dB(A) |
| Energieklasse: | D |
| Geluidsniveau-klasse | C |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 256 kWh |
| Koelen | |
| Totale netto inhoud koelkast | 343 Liter |
| Vershoudzone of -lade: |
|
| Uitrusting | |
| Waterdispenser: |
|
| Ijsblokjesmaker |
|
| Minibar |
|
| Wijngedeelte |
|
| Vriezen | |
| No Frost: |
|
| Netto inhoud diepvriezer | 179 Liter |
| Super invriezen: |
|
| Bewaartijd bij stroomuitval: | 11 uur |
| Invriescapaciteit: | 7 kg/24u |
| Bediening | |
| Bediening op afstand |
|
| Gebruiksgemak | |
| Zachte sluiting |
|
| Veiligheid | |
| Alarm bij geopende deur: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Hoogte | 190 cm |
| Breedte | 90 cm |
| Kleur/Stijl | RVS look |
| Omkeerbare deur: |
|
| Ingebouwde LED verlichting |
|
| Kleur | Grijs |
| Aansluiting op waterleiding : |
|
| Extern display |
|
| Diepte | 67,30 cm |
| Klimaatklasse: | N (16-32°C), SN (10-32°C), ST (16-38°C), T (16-43°C) |
| Aantal diepvriesladen | 3 |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Ja |
- Topservice
- Winkelvoorraad: Haal nu op of 1-3 werkdagen levertermijn
- Magazijnvoorraad: 1-4 werkdagen levertermijn
- Betaal veilig online

| AEG Tot €150 cashback bij deelnemende AEG koelkasten. |
AEG Tot €150 cashback bij deelnemende AEG koelkasten. Actie geldig van 01/05/2026 T/M 31/08/2026. Voor een geldige deelname aan deze promotie dient de consument zijn/haar toestel zo snel mogelijk na de aankoop te registreren via support.aeg.be/product-care/registration. De consument creëert hiervoor een MyAEG account als hij/zij er nog geen heeft, registreert het toestel en vraagt de cashback aan via dit MyAEG account met een geldig aankoopbewijs. Vervolgens ontvangt de consument instructies voor de vervollediging van de gegevens voor de uitbetaling van de cashback. Na goedkeuring van de aanvraag wordt het bedrag binnen 6 weken op de rekening gestort. De uiterste datum voor de toestelregistratie en voor de aanvraag van de cashback voor de deelnemende toestellen via aeg.be is 15/09/2026. Alleen registraties die voorzien zijn van een kopie of een foto van het aankoopbewijs met daarop duidelijk vermeld één van de deelnemende AEG toestellen en de aankoopdatum, zullen worden aanvaard. Een geldig aankoopbewijs is een digitale kopie van de aankoopfactuur met duidelijke vermelding van de aankoop van één van de deelnemende AEG toestellen en van de aankoopdatum. De digitale kopie is een ingescande versie of een foto van het volledige document, goed leesbaar en met alle hoeken van het document zichtbaar, en dient correct te worden opgeladen bij de aanvraag van het cadeau. Het cashback bedrag wordt na goedkeuring van de aanvraag binnen een termijn van zes weken op het door de consument opgegeven rekeningnummer gestort. Per adres wordt maximaal één cashback uitgekeerd Meer info |
| actie |
|
|
|
|
|





