++ Inhoud: 36.500 ml ++ Materiaal: ROESTVRIJ STAAL ++ Breedte: 360 mm ++
Productbeschrijving:
Gm2000 Marmiet 36,5l D36xh36cm
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Inhoud | 36.500 ml |
| Materiaal | ROESTVRIJ STAAL |
| Breedte | 360 mm |
| Hoogte | 355 mm |
| Gewicht | 6 kg |
| Lengte | 355 mm |
| Kleur/Stijl | GRIJS |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 232,50
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
- Topservice
- Winkelvoorraad: Haal nu op of 1-3 werkdagen levertermijn
- Magazijnvoorraad: 1-4 werkdagen levertermijn
- Betaal veilig online

Accessoires (1) >>
Accessoires (1) >>
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Diameter | ||||
| - | - | 24 cm | 24 cm | - |
| Inhoud | ||||
| 36500 ml | - | 8 Liter | 8 Liter | - |
| Geschikt voor warmtebronnen | ||||
| - | - | Elektrische kookplaat, Gasvuur, Inductie, Oven, Vitrokeramisch | Alle warmtebronnen | - |
| Materiaal | ||||
| ROESTVRIJ STAAL | ROESTVRIJ STAAL 18/10 | ROESTVRIJ STAAL | ROESTVRIJ STAAL | ROESTVRIJ STAAL 18/10 |
| Vaatwasbestendig | ||||
| - | - | Ja | - | - |
| Met deksel | ||||
| - | - | Ja | Ja | - |
| Breedte | ||||
| 360 mm | 345, 370 mm | 345, 370 | 345, 370 | 350 mm |
| Hoogte | ||||
| 355 mm | 280 mm | - | - | 260 mm |
| Gewicht | ||||
| 6 kg | 4.84 kg | - | - | 3.54 kg |
| Lengte | ||||
| 355 mm | - | - | - | 352 mm |
| Kleur/Stijl | ||||
| GRIJS | TRANSPARANT | - | - | TRANSPARANT |
| Hittebestendige handvaten | ||||
| - | - | - | Ja | - |
> Toon volledige vergelijking