++ Inhoud: 2.000 ml ++ Kleur/Stijl: TRANSPARANT ++ Lengte: 105 mm ++
Productbeschrijving:
Pure Jar Cork Voorraadpot 2l D10,5xh31,9cm
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Inhoud | 2.000 ml |
| Kleur/Stijl | TRANSPARANT |
| Lengte | 105 mm |
| Breedte | 105, 110, 113 |
| Hoogte | 319 mm |
| Gewicht | 0,83 kg |
| Materiaal | CRISTALLIN |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 21,50
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
- Topservice
- Winkelvoorraad: Haal nu op of 1-3 werkdagen levertermijn
- Magazijnvoorraad: 1-4 werkdagen levertermijn
- Betaal veilig online

Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Inhoud | ||||
| 2000 ml | 2000 ml | 2000 ml | 1200 ml | 1200 ml |
| Kleur/Stijl | ||||
| TRANSPARANT | TRANSPARANT | TRANSPARANT | - | - |
| Lengte | ||||
| 105 mm | 105 mm | 105 mm | 150 mm | 150 mm |
| Breedte | ||||
| 105, 110, 113 mm | 105, 110, 113 mm | 105, 110, 113 mm | 155, 160 mm | 155, 160 mm |
| Hoogte | ||||
| 319 mm | 314 mm | - | 120 mm | 120 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.83 kg | - | 0.991 kg | 0.248 kg | 0.248 kg |
| Materiaal | ||||
| CRISTALLIN | CRISTALLIN | CRISTALLIN | - | - |
> Toon volledige vergelijking
