DE BELANGRIJKSTE DETAILS
Met afneembare geëmailleerde bodem I Uitstekende merk-antiaanbaklaag I Snij- en krasbestendig I Eersteklas koolstofstaal I Robuust ontwerp I Zeer goede warmtegeleiding I PFOA-vrij I Gemakkelijk met de hand te reinigen I In beproefde Birkmann-kwaliteit I Met receptsuggestie I Verkrijgbaar in andere maten en vormen
Praktisch
- Met afneembare geëmailleerde bodem
- Uitstekende merk-antiaanbaklaag
- Snij- en krasbestendig
- Zeer goede warmtegeleiding
- Robuust ontwerp
Materiaal en onderhoud
- Eersteklas koolstofstaal
- PFOA-vrij
- Hittebestendig tot 230 °C
- Gemakkelijk met de hand te reinigen
- Niet vaatwasserbestendig
Inhoud
- 1 x taartvorm met losse geëmailleerde bodem
Afmetingen: Ø 32 cm, hoogte: 3,5 cm
- Met receptsuggestie
Dankzij de afneembare, snij- en krasbestendige hefbodem, de uitstekende merk-antiaanbaklaag van Whitford En de uitzonderlijke materiaaldikte voor een bijzonder gelijkmatige warmtegeleiding zorgt voor een uitstekend bakresultaat. De rand is geplooid, zodat de vorm zelfs met ovenwanten stevig vast te houden is. In hoogwaardige geschenkverpakking, inclusief receptenboekje.
| Onderhoud & Reiniging | |
| Vaatwasbestendig |
|
| Gebruiksgemak | |
| Met antikleeflaag: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Diameter | 32 cm |
| Materiaal | Carbon |
| Lengte | 32 cm |
| Vorm | Ovaal |
| Inhoud | 1.800 ml |
| Hoogte | 3 cm |
| Breedte | 32, 355 |
| Kleur/Stijl | Mat Zwart |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
B882126
- Topservice
- Winkelvoorraad: Haal nu op of 1-3 werkdagen levertermijn
- Magazijnvoorraad: 1-4 werkdagen levertermijn
- Betaal veilig online

|
|
|
|
|
