++ Breedte: 45 mm ++ Vorm: VIERKANT ++ Materiaal: CRISTALLIN ++
Productbeschrijving:
De serie Orinoco uit het assortiment Cosy&Trendy is een heel uitgebreid servies. Naast de gebruikelijke basisstukken zijn bijvoorbeeld ook een suikerpot, melkkan en zelfs diverse ovenschotels beschikbaar. De vierkante en rechthoekige vormgeving van dit servies is heel modern en hedendaags.
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Breedte | 45, 300 |
| Vorm | VIERKANT |
| Materiaal | CRISTALLIN |
| Lengte | 308 mm |
| Kleur | Wit |
| Hoogte | 20 mm |
| Gewicht | 1,49 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 26,99
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
- Topservice
- Winkelvoorraad: Haal nu op of 1-3 werkdagen levertermijn
- Magazijnvoorraad: 1-4 werkdagen levertermijn
- Betaal veilig online

Behoort tot de lijn :
ORINOCO
Alle producten in de lijn: ORINOCO >>
ORINOCO
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Breedte | ||||
| 45, 300 mm | 240, 250 mm | 240, 250 | 270, 275 mm | 253 mm |
| Kleur/Stijl | ||||
| - | Zand | white | - | ROZE |
| Vorm | ||||
| VIERKANT | Ovaal | Ovaal | RECHTHOEKIG | Ovaal |
| Materiaal | ||||
| CRISTALLIN | Polypropyleen | OPAAL | CRISTALLIN | OPAAL |
| Lengte | ||||
| 308 mm | 240 mm | - | 127 mm | 253 mm |
| Kleur | ||||
| Wit | - | - | Groen | - |
| Hoogte | ||||
| 20 mm | 20 mm | - | 30 mm | 25 mm |
| Gewicht | ||||
| 1.494 kg | 7.65 kg | 0.76 kg | 1.739 kg | 3.815 kg |
> Toon volledige vergelijking
