++ Inhoud: 1.000 ml ++ Vermogen: 100 W ++ Kleur: Zwart ++
Productbeschrijving:
- Inhoud: 1 liter
- Maakt ijs in minder dan 1 uur
- Handmatige textuurinstelling
- Pre-cool-functie
- Mengt en bevriest tegelijkertijd
- Touch-bedieningspaneel met display
- Uitneembare container voor eenvoudige reiniging
- Functie "bevroren houden"
- Kan ook gebruikt worden om yoghurt te maken
- Nominale ingang: 220-240V
- Nominaal vermogen: 100W
- Afmetingen: H 228 x B 355 x D 260mm
- Nettogewicht: 8,1 kg
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Inhoud | 1.000 ml |
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 35,50 cm |
| Hoogte | 22,80 cm |
| Gewicht | 8,10 kg |
| Diepte | 26 cm |
| Stroom | |
| Vermogen | 100 W |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 159,99
Vraag leverdata
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
- Topservice
- Winkelvoorraad: Haal nu op of 1-3 werkdagen levertermijn
- Magazijnvoorraad: 1-4 werkdagen levertermijn
- Betaal veilig online

Behoort tot de lijn :
PREMIUM Alle producten in de lijn: PREMIUM >>
PREMIUM Alle producten in de lijn: PREMIUM >>
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook

