++ Inhoud: 490 ml ++ Kleur: Zilver ++ Vaatwasbestendig ++
Productbeschrijving:
De perfecte 490 ml roestvrijstalen waterfles voor je volgende avontuur
- Met een gewicht van 138 gram weegt deze 490 ml herbruikbare waterfles minder dan je telefoon
- Sterke roestvrijstalen behuizing met 30% gerecycled staal
- Iconisch driedelig ontwerp: fles en beker in één voor eenvoudig vullen, schoonmaken, bewaren en delen
- Vaatwasmachinebestendig tot 65°C
- Let op: dit is geen thermosfles
Duurzaamheid
- Cradle to Cradle Certified® Bronze: de wereldwijde standaard voor veilige, circulaire en verantwoorde producten
- Verantwoord geproduceerd in China volgens de BSCI-gedragscode
- Zeetransport met biobrandstof als onderdeel van het GoodShipping-programma
Afmetingen en gewicht
- Inhoud 490 ml
- Diameter: 6 cm
- Hoogte 24 cm
- Gewicht 138 grams
Materialen
- 18/8 Food Grade Roestvrij Staal (fles en dop)
- Tritan (beker)
- Polypropyleen (dop)
- Thermoplastisch elastomeer (afdichtingsring in de dop)
- Silicone (afdichtingsring in de beker)
- BPA-vrij en ftalaat-vrij?
Eigenschappen:
brochure
| Onderhoud & Reiniging | |
| Vaatwasbestendig |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Inhoud | 490 ml |
| Kleur | Zilver |
| BPA-vrij: |
|
| Breedte | 240 mm |
| Diameter | 6 cm |
| Gewicht | 0.138, 138 |
| Hoogte | 24, 65 |
| Lengte | 65 mm |
| Type kunststof | Thermoplastisch elastomeer (TPE) |
| Materiaal | Polypropyleen, Tritan, Kunstof |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Ja |
€ 28,99
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
- Topservice
- Winkelvoorraad: Haal nu op of 1-3 werkdagen levertermijn
- Magazijnvoorraad: 1-4 werkdagen levertermijn
- Betaal veilig online

Accessoires (2) >>
Accessoires (2) >>
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking
