++ Breedte: 270 mm ++ Vorm: Ovaal ++ Materiaal: CRISTALLIN ++
Productbeschrijving:
Bord D17-27,5xh6cm Tekst, Smakelijk
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Breedte | 270 mm |
| Vorm | Ovaal |
| Materiaal | CRISTALLIN |
| Lengte | 273 mm |
| Kleur | Wit |
| Hoogte | 55 mm |
| Gewicht | 0,78 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 14,50
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
- Topservice
- Winkelvoorraad: Haal nu op of 1-3 werkdagen levertermijn
- Magazijnvoorraad: 1-4 werkdagen levertermijn
- Betaal veilig online

Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Breedte | ||||
| 270 mm | 240, 250 mm | 240, 250 | 270, 275 mm | 253 mm |
| Kleur/Stijl | ||||
| - | Zand | white | - | ROZE |
| Vorm | ||||
| Ovaal | Ovaal | Ovaal | RECHTHOEKIG | Ovaal |
| Materiaal | ||||
| CRISTALLIN | Polypropyleen | OPAAL | CRISTALLIN | OPAAL |
| Lengte | ||||
| 273 mm | 240 mm | - | 127 mm | 253 mm |
| Kleur | ||||
| Wit | - | - | Groen | - |
| Hoogte | ||||
| 55 mm | 20 mm | - | 30 mm | 25 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.78 kg | 7.65 kg | 0.76 kg | 1.739 kg | 3.815 kg |
> Toon volledige vergelijking
