++ Materiaal: CRISTALLIN ++ Inhoud: 760 ml ++ Breedte: 127 mm ++
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
Keep N Box Doos 820ml Rechthoek Lagoon
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Materiaal | CRISTALLIN |
| Inhoud | 760 ml |
| Breedte | 127, 132 |
| Gewicht | 0,45 kg |
| Lengte | 174 mm |
| Kleur/Stijl | Lagoon |
| Hoogte | 56 mm |
| Kleur | Groen |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 7,99
Vraag leverdata
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
- Topservice
- Winkelvoorraad: Haal nu op of 1-3 werkdagen levertermijn
- Magazijnvoorraad: 1-4 werkdagen levertermijn
- Betaal veilig online

Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Materiaal | ||||
| CRISTALLIN | Kunstof | Kunstof | Kunstof | Kunstof |
| Inhoud | ||||
| 760 ml | - | - | - | - |
| Breedte | ||||
| 127, 132 mm | 326 mm | 325 mm | 255, 260 mm | 325 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.453 kg | 0.04 kg | 0.04 kg | 2.072 kg | 1.5 kg |
| Lengte | ||||
| 174 mm | 526 mm | 530 mm | 500 mm | 530 mm |
| Kleur/Stijl | ||||
| Lagoon | - | - | - | - |
| Hoogte | ||||
| 56 mm | 219 mm | 125 mm | 145 mm | 100 mm |
| Kleur | ||||
| Groen | Transparant | Transparant | Transparant | Transparant |
> Toon volledige vergelijking
