++ Type stofzuiger: Stofzuiger met zak ++ Geluidsniveau: 75 dB(A) ++ Actieradius: 12 m ++
Stofzuiger ; Nordic blue ; Guard L1 ; 890 W ; AirClean ; Telescopische buis ; Met Stofzak ; Comfort Handgreep ;
- ComfortFit: ontwikkeld voor maximale hygiënenormen
- Lange levensduur: getest voor een levensduur van 20 jaar
- Voor elke reinigingstaak de optimale kracht: u kunt kiezen uit 4 modi
- Individueel instelbare hoogte en ergonomischecomfortgreep
- Premium designconceptmet stijlvolle applicaties
- Hygiëne AirClean-filter: effectieve filtratie voor een schone lucht binnenshuis
- Extra bereik, minder vaak van stopcontact wisselen: 12 m actieradius
- Hygiëne AirClean-filter: effectieve filtratie voor schone lucht binnenshuis
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Type stofzuiger | Stofzuiger met zak |
| Energieverbruik | |
| Geluidsniveau: | 75 dB(A) |
| Herstelbaarheidsindex | 8 |
| Filtering | |
| Type stoffilter | AirClean |
| Gebruiksgemak | |
| Actieradius: | 12 m |
| Fysieke kenmerken | |
| Inhoud stofzak/stofbak | 3,50 Liter |
| Breedte | 50 cm |
| Kleur/Stijl | Nordicblauw |
| Kleur | Blauw |
| Gewicht | 6,50 kg |
| Hoogte | 23,90 cm |
| Stroom | |
| Vermogen | 890 W |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
- € 30,- cashback Geldig tot 31/05/2026
= € 299,-
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
- Topservice
- Winkelvoorraad: Haal nu op of 1-3 werkdagen levertermijn
- Magazijnvoorraad: 1-4 werkdagen levertermijn
- Betaal veilig online

| Miele Tot €50 terugbetaald bij aankoop van een geselecteerde stofzuiger |
Miele Tot €50 terugbetaald bij aankoop van een geselecteerde stofzuiger De actie loopt van 20 april tot en met 31 mei 2026 (datum aankoopbewijs geldt als bewijs). Meer info |
| actie |
Accessoires (2) >>
Accessoires (2) >>
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking



