++ Materiaal: CRISTALLIN ++ Inhoud: 1.500 ml ++ Breedte: 103 mm ++
Productbeschrijving:
Pure Jar Pot Club Voorraadpot 1,5l Met Deksel - Durable
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Materiaal | CRISTALLIN |
| Inhoud | 1.500 ml |
| Breedte | 103, 110 |
| Gewicht | 0,40 kg |
| Lengte | 103 mm |
| Hoogte | 260 mm |
| Kleur | Transparant |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 10,50
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
- Topservice
- Winkelvoorraad: Haal nu op of 1-3 werkdagen levertermijn
- Magazijnvoorraad: 1-4 werkdagen levertermijn
- Betaal veilig online

Behoort tot de lijn :
PURE JAR Alle producten in de lijn: PURE JAR >>
PURE JAR Alle producten in de lijn: PURE JAR >>
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Materiaal | ||||
| CRISTALLIN | Kunstof | Kunstof | Kunstof | Kunstof |
| Inhoud | ||||
| 1500 ml | - | - | - | - |
| Breedte | ||||
| 103, 110 mm | 326 mm | 325 mm | 255, 260 mm | 325 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.395 kg | 0.04 kg | 0.04 kg | 2.072 kg | 1.5 kg |
| Lengte | ||||
| 103 mm | 526 mm | 530 mm | 500 mm | 530 mm |
| Hoogte | ||||
| 260 mm | 219 mm | 125 mm | 145 mm | 100 mm |
| Kleur | ||||
| Transparant | Transparant | Transparant | Transparant | Transparant |
> Toon volledige vergelijking
