6000 TwinTech / Side-by-side Quattro / 190 cm x 91 cm / No Frost / Multiflow / MultiSwitch / Zwart Inox Look
De 7000 GreenZone+ heeft een afgedichte lade die een optimale luchtvochtigheid creëert voor de bescherming van groenten en fruit. Het luchtvochtigheidsmembraan voorkomt overmatige condensatie.
Diepvriesruimte wordt getransformeerd tot koelkast. Voor meer flexibiliteit
Het vriesvak is volledig transformeerbaar. Je kan de vriezer op +4°C instellen om je koelkastruimte te vergroten, of hem op de gebruikelijke temperatuur tussen -15°C en -24°C blijven gebruiken.
Een beter zicht. Op je volledige voorraad. Met binnenverlichting
Een LED-balk met binnenverlichting zorgt voor een uitstekend zicht in het koelvak, en voor een zachte verlichting, overal. Intussen zorgt de verlichte verzonken handgreep voor een al even uitzonderlijke verlichting in de diepvriezer.
Stabiele temperaturen, met MultiFlow
MultiFlow beschermt de kwaliteit van het voedsel door een stabiele temperatuur en vochtigheidsgraad in de hele koelkast te handhaven. Meerdere luchtkanalen maken een actieve circulatie van koude lucht mogelijk die elke hoek bereikt.
| Algemeen | |
| Totale netto inhoud | 600 Liter |
| Vriesgedeelte |
|
| Type koelkast | Side-by-side (Amerikaans) |
| Energieverbruik | |
| Geluidsniveau: | 39 dB(A) |
| Energieklasse: | D |
| Geluidsniveau-klasse | C |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 262 kWh |
| Koelen | |
| Totale netto inhoud koelkast | 429 Liter |
| Vriezen | |
| No Frost: |
|
| Netto inhoud diepvriezer | 171 Liter |
| Bewaartijd bij stroomuitval: | 9,50 uur |
| Fysieke kenmerken | |
| Hoogte | 190,50 cm |
| Breedte | 91 cm |
| Ingebouwde LED verlichting |
|
| Kleur | Zwart |
| Diepte | 69 cm |
| Klimaatklasse: | N (16-32°C), SN (10-32°C), ST (16-38°C) |
| Garantie | |
| Garantie | 5 Jaar |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Ja |
925993852
EU productinformatieblad
- Topservice
- Winkelvoorraad: Haal nu op of 1-3 werkdagen levertermijn
- Magazijnvoorraad: 1-4 werkdagen levertermijn
- Betaal veilig online

| AEG Tot €150 cashback bij deelnemende AEG koelkasten. |
AEG Tot €150 cashback bij deelnemende AEG koelkasten. Actie geldig van 01/05/2026 T/M 31/08/2026. Voor een geldige deelname aan deze promotie dient de consument zijn/haar toestel zo snel mogelijk na de aankoop te registreren via support.aeg.be/product-care/registration. De consument creëert hiervoor een MyAEG account als hij/zij er nog geen heeft, registreert het toestel en vraagt de cashback aan via dit MyAEG account met een geldig aankoopbewijs. Vervolgens ontvangt de consument instructies voor de vervollediging van de gegevens voor de uitbetaling van de cashback. Na goedkeuring van de aanvraag wordt het bedrag binnen 6 weken op de rekening gestort. De uiterste datum voor de toestelregistratie en voor de aanvraag van de cashback voor de deelnemende toestellen via aeg.be is 15/09/2026. Alleen registraties die voorzien zijn van een kopie of een foto van het aankoopbewijs met daarop duidelijk vermeld één van de deelnemende AEG toestellen en de aankoopdatum, zullen worden aanvaard. Een geldig aankoopbewijs is een digitale kopie van de aankoopfactuur met duidelijke vermelding van de aankoop van één van de deelnemende AEG toestellen en van de aankoopdatum. De digitale kopie is een ingescande versie of een foto van het volledige document, goed leesbaar en met alle hoeken van het document zichtbaar, en dient correct te worden opgeladen bij de aanvraag van het cadeau. Het cashback bedrag wordt na goedkeuring van de aanvraag binnen een termijn van zes weken op het door de consument opgegeven rekeningnummer gestort. Per adres wordt maximaal één cashback uitgekeerd Meer info |
| actie |
|
|
|
|
|





