++ Breedte: 260 mm ++ Vorm: RECHTHOEKIG ++ Materiaal: Leisteen ++
Productbeschrijving:
Leisteen Bord 30x25cm Leisteen
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Breedte | 260 mm |
| Vorm | RECHTHOEKIG |
| Materiaal | Leisteen |
| Lengte | 340 mm |
| Kleur | Grijs |
| Hoogte | 15 mm |
| Gewicht | 1,28 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 7,99
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
- Topservice
- Winkelvoorraad: Haal nu op of 1-3 werkdagen levertermijn
- Magazijnvoorraad: 1-4 werkdagen levertermijn
- Betaal veilig online

Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Breedte | ||||
| 260 mm | 240, 250 mm | 240, 250 | 270, 275 mm | 253 mm |
| Kleur/Stijl | ||||
| - | Zand | white | - | ROZE |
| Vorm | ||||
| RECHTHOEKIG | Ovaal | Ovaal | RECHTHOEKIG | Ovaal |
| Materiaal | ||||
| Leisteen | Polypropyleen | OPAAL | CRISTALLIN | OPAAL |
| Lengte | ||||
| 340 mm | 240 mm | - | 127 mm | 253 mm |
| Kleur | ||||
| Grijs | - | - | Groen | - |
| Hoogte | ||||
| 15 mm | 20 mm | - | 30 mm | 25 mm |
| Gewicht | ||||
| 1.282 kg | 7.65 kg | 0.76 kg | 1.739 kg | 3.815 kg |
> Toon volledige vergelijking
