++ Breedte: 236 mm ++ Vorm: Ovaal ++ Materiaal: OPAAL ++
Productbeschrijving:
Brush Blauw Plat Bord 23,5cm
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Breedte | 236 mm |
| Vorm | Ovaal |
| Materiaal | OPAAL |
| Lengte | 236 mm |
| Kleur | Blauw |
| Hoogte | 26 mm |
| Gewicht | 0,53 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 10,99
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
- Topservice
- Winkelvoorraad: Haal nu op of 1-3 werkdagen levertermijn
- Magazijnvoorraad: 1-4 werkdagen levertermijn
- Betaal veilig online

Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Breedte | ||||
| 236 mm | 240, 250 mm | 240, 250 | 270, 275 mm | 253 mm |
| Kleur/Stijl | ||||
| - | Zand | white | - | ROZE |
| Vorm | ||||
| Ovaal | Ovaal | Ovaal | RECHTHOEKIG | Ovaal |
| Materiaal | ||||
| OPAAL | Polypropyleen | OPAAL | CRISTALLIN | OPAAL |
| Lengte | ||||
| 236 mm | 240 mm | - | 127 mm | 253 mm |
| Kleur | ||||
| Blauw | - | - | Groen | - |
| Hoogte | ||||
| 26 mm | 20 mm | - | 30 mm | 25 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.534 kg | 7.65 kg | 0.76 kg | 1.739 kg | 3.815 kg |
> Toon volledige vergelijking
