++ Breedte: 265 mm ++ Vorm: Ovaal ++ Materiaal: Metaal ++
Productbeschrijving:
De collectie Okinawa is vervaardigd uit aardewerk, wat een rustieke en authentieke uitstraling aan de gedekte tafel geeft. Het assortiment bestaat uit platte borden en schalen in verschillende formaten. Gasten worden verrast met kleurrijke gerechten op mooi ronde donkere borden, heerlijk frisse slaatjes gepresenteerd in perfect gestileerde schalen. Deze dinnerset valt op door zijn eenvoud.
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Breedte | 265 mm |
| Vorm | Ovaal |
| Materiaal | Metaal |
| Lengte | 265 mm |
| Kleur | Zwart |
| Hoogte | 21 mm |
| Gewicht | 0,40 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 24,50
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
- Topservice
- Winkelvoorraad: Haal nu op of 1-3 werkdagen levertermijn
- Magazijnvoorraad: 1-4 werkdagen levertermijn
- Betaal veilig online

Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Breedte | ||||
| 265 mm | 240, 250 mm | 240, 250 | 270, 275 mm | 253 mm |
| Kleur/Stijl | ||||
| - | Zand | white | - | ROZE |
| Vorm | ||||
| Ovaal | Ovaal | Ovaal | RECHTHOEKIG | Ovaal |
| Materiaal | ||||
| Metaal | Polypropyleen | OPAAL | CRISTALLIN | OPAAL |
| Lengte | ||||
| 265 mm | 240 mm | - | 127 mm | 253 mm |
| Kleur | ||||
| Zwart | - | - | Groen | - |
| Hoogte | ||||
| 21 mm | 20 mm | - | 30 mm | 25 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.395 kg | 7.65 kg | 0.76 kg | 1.739 kg | 3.815 kg |
> Toon volledige vergelijking
