++ Inhoud: 150 ml ++ Kleur: Grijs ++ Materiaal: CRISTALLIN ++
Productbeschrijving:
Een onklopbare combinatie van kleur en vorm! Enerzijds is er het rijke contrast van de lichte en donkere kleur, anderzijds brengt het golvende reliëf een beetje speling op de krachtige uitvoering. It rocks!
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Inhoud | 150 ml |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | CRISTALLIN |
| Breedte | 63 mm |
| Lengte | 75 mm |
| Hoogte | 75 mm |
| Gewicht | 0,16 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 5,99
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
- Topservice
- Winkelvoorraad: Haal nu op of 1-3 werkdagen levertermijn
- Magazijnvoorraad: 1-4 werkdagen levertermijn
- Betaal veilig online

Behoort tot de lijn :
STONE Alle producten in de lijn: STONE >>
STONE Alle producten in de lijn: STONE >>
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Inhoud | ||||
| 150 ml | 350 ml | 250 ml | - | 290 ml |
| Kleur | ||||
| Grijs | Blauw, Groen, Roze | Blauw, Groen, Roze | Blauw, Groen, Roze | Blauw, Groen, Roze |
| Materiaal | ||||
| CRISTALLIN | Porselein | - | Metaal | CRISTALLIN |
| Vaatwasbestendig | ||||
| - | Ja | - | - | - |
| Aantal delen | ||||
| - | 6 | - | - | - |
| Kleur/Stijl | ||||
| - | - | - | ASSORTI | TRANSPARANT |
| Breedte | ||||
| 63 mm | - | 70, 72 mm | 85 mm | 99 mm |
| Geschikt voor de microgolfoven | ||||
| - | Ja | - | - | - |
| Afwerking materiaal | ||||
| - | Geëmailleerd | - | - | - |
| Lengte | ||||
| 75 mm | - | 72 mm | 85 mm | 299 mm |
| Hoogte | ||||
| 75 mm | - | 1 mm | 8 mm | 150 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.157 kg | - | 1.29 kg | 0.61 kg | 2.25 kg |
> Toon volledige vergelijking
