++ Breedte: 250 mm ++ Vorm: Ovaal ++ Materiaal: CRISTALLIN ++
Productbeschrijving:
Een onklopbare combinatie van kleur en vorm! Enerzijds is er het rijke contrast van de lichte en donkere kleur, anderzijds brengt het golvende reliëf een beetje speling op de krachtige uitvoering. It rocks!
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Breedte | 250 mm |
| Vorm | Ovaal |
| Materiaal | CRISTALLIN |
| Lengte | 250 mm |
| Kleur | Grijs |
| Hoogte | 25 mm |
| Gewicht | 0,66 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 22,50
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
- Topservice
- Winkelvoorraad: Haal nu op of 1-3 werkdagen levertermijn
- Magazijnvoorraad: 1-4 werkdagen levertermijn
- Betaal veilig online

Behoort tot de lijn :
STONE Alle producten in de lijn: STONE >>
STONE Alle producten in de lijn: STONE >>
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Breedte | ||||
| 250 mm | 240, 250 mm | 240, 250 | 270, 275 mm | 253 mm |
| Kleur/Stijl | ||||
| - | Zand | white | - | Donkergroen |
| Vorm | ||||
| Ovaal | Ovaal | Ovaal | RECHTHOEKIG | Ovaal |
| Materiaal | ||||
| CRISTALLIN | Polypropyleen | OPAAL | CRISTALLIN | OPAAL |
| Lengte | ||||
| 250 mm | 240 mm | - | 127 mm | 253 mm |
| Kleur | ||||
| Grijs | - | - | Groen | - |
| Hoogte | ||||
| 25 mm | 20 mm | - | 30 mm | 25 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.662 kg | 7.65 kg | 0.76 kg | 1.739 kg | 3.815 kg |
> Toon volledige vergelijking
