++ Breedte: 180 mm ++ Kleur/Stijl: GREIGE ++ Vorm: Ovaal ++
Productbeschrijving:
Deze collectie geeft de tafel een charmante, natuurlijke look. Ze heeft een greige tint en haar randen hebben een soort van worn effect. Niet schreeuwerig qua kleur, maar wel met een dessin dat de ogen verwent. Tussen de items die overwegend rond zijn, zitten ook enkele vierkante varianten. Avalon is een aardewerken servies.
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Breedte | 180, 179 |
| Kleur/Stijl | GREIGE |
| Vorm | Ovaal |
| Materiaal | CRISTALLIN |
| Lengte | 183 mm |
| Kleur | Grijs, Wit |
| Hoogte | 20 mm |
| Gewicht | 0,37 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 11,99
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
- Topservice
- Winkelvoorraad: Haal nu op of 1-3 werkdagen levertermijn
- Magazijnvoorraad: 1-4 werkdagen levertermijn
- Betaal veilig online

Behoort tot de lijn :AVALON Alle producten in de lijn: AVALON >>
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Breedte | ||||
| 179, 180 mm | 240, 250 mm | 240, 250 | 270, 275 mm | 253 mm |
| Kleur/Stijl | ||||
| GREIGE | Zand | white | - | Donkergroen |
| Vorm | ||||
| Ovaal | Ovaal | Ovaal | RECHTHOEKIG | Ovaal |
| Materiaal | ||||
| CRISTALLIN | Polypropyleen | OPAAL | CRISTALLIN | OPAAL |
| Lengte | ||||
| 183 mm | 240 mm | - | 127 mm | 253 mm |
| Kleur | ||||
| Grijs, Wit | Grijs, Wit | Grijs, Wit | Groen | - |
| Hoogte | ||||
| 20 mm | 20 mm | - | 30 mm | 25 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.365 kg | 7.65 kg | 0.76 kg | 1.739 kg | 3.815 kg |
> Toon volledige vergelijking
