++ Kleur: Grijs, Wit ++ Materiaal: CRISTALLIN ++ Breedte: 150 mm ++
Productbeschrijving:
Deze collectie geeft de tafel een charmante, natuurlijke look. Ze heeft een greige tint en haar randen hebben een soort van worn effect. Niet schreeuwerig qua kleur, maar wel met een dessin dat de ogen verwent. Tussen de items die overwegend rond zijn, zitten ook enkele vierkante varianten. Avalon is een aardewerken servies.
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur | Grijs, Wit |
| Materiaal | CRISTALLIN |
| Breedte | 150, 201, |
| Kleur/Stijl | GREIGE |
| Lengte | 200 mm |
| Hoogte | 35 mm |
| Gewicht | 0,27 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 9,50
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
- Topservice
- Winkelvoorraad: Haal nu op of 1-3 werkdagen levertermijn
- Magazijnvoorraad: 1-4 werkdagen levertermijn
- Betaal veilig online

Behoort tot de lijn :AVALON Alle producten in de lijn: AVALON >>
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Kleur | ||||
| Grijs, Wit | Zilver | - | Blauw | - |
| Inhoud | ||||
| - | - | 180 ml | - | - |
| Materiaal | ||||
| CRISTALLIN | ALUMINIUM | Metaal | Metaal | CRISTALLIN |
| Diameter kom | ||||
| - | - | - | 33 cm | - |
| Breedte | ||||
| , 150, 201 mm | 320 mm | - | 93, 327 mm | 172 mm |
| Kleur/Stijl | ||||
| GREIGE | - | ASSORTI | Grijsblauw | ROOD WIT |
| Lengte | ||||
| 200 mm | 550 mm | - | 330 mm | 172 mm |
| Hoogte | ||||
| 35 mm | 200 mm | - | 82 mm | 78 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.265 kg | 0.4 kg | 2.307 kg | - | 2.887 kg |
> Toon volledige vergelijking
