++ Inhoud: 1.220 ml ++ Lengte: 206 mm ++ Kleur: Transparant ++
Productbeschrijving:
Easy Box Rechthoek 122cl Blauw Deksel Tempered Sodo
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Inhoud | 1.220 ml |
| Lengte | 206 mm |
| Kleur | Transparant |
| Breedte | 150, 201, 232, |
| Hoogte | 63 mm |
| Gewicht | 0,69 kg |
| Materiaal | CRISTALLIN |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 13,99
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
- Topservice
- Winkelvoorraad: Haal nu op of 1-3 werkdagen levertermijn
- Magazijnvoorraad: 1-4 werkdagen levertermijn
- Betaal veilig online

Behoort tot de lijn :
EASY BOX
Alle producten in de lijn: EASY BOX >>
EASY BOX
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Inhoud | ||||
| 1220 ml | 2000 ml | 2000 ml | 2000 ml | 1200 ml |
| Kleur/Stijl | ||||
| - | TRANSPARANT | TRANSPARANT | TRANSPARANT | - |
| Lengte | ||||
| 206 mm | 105 mm | 105 mm | 105 mm | 150 mm |
| Kleur | ||||
| Transparant | - | - | - | - |
| Breedte | ||||
| , 150, 201, 232 mm | 105, 110, 113 mm | 105, 110, 113 mm | 105, 110, 113 mm | 155, 160 mm |
| Hoogte | ||||
| 63 mm | 314 mm | 319 mm | - | 120 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.69 kg | - | 0.83 kg | 0.991 kg | 0.248 kg |
| Materiaal | ||||
| CRISTALLIN | CRISTALLIN | CRISTALLIN | CRISTALLIN | - |
> Toon volledige vergelijking
