++ Totale netto inhoud: 394 Liter ++ Energieklasse: C ++ Hoogte: 213,40 mm ++
Productbeschrijving:
Integreerbare wijnkelder Vaste deur.
Weg met de onaangename geurtjes. De Siemens noFrosttoestellen hebben nu een ingebouwde actieve koolstoffilter, deze zal de verspreiding van specifieke geurtjes van sterk geurende voeding voorkomen. De airFreshFilter blijft doeltreffend gedurende de volledige levensduur van het toestel.
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Totale netto inhoud | 394 Liter |
| Type koelkast | Inbouw |
| Energieverbruik | |
| Energieklasse: | C |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 293 kWh |
| Koelen | |
| Totale netto inhoud koelkast | 394 Liter |
| Fysieke kenmerken | |
| Hoogte | 213,40 mm |
| Diepte | 61 mm |
| Breedte | 61 mm |
| Klimaatklasse: | N (16-32°C), SN (10-32°C), ST (16-38°C), T (16-43°C) |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Ja |
€ 4699,-
tot einde voorraad
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
- Topservice
- Winkelvoorraad: Haal nu op of 1-3 werkdagen levertermijn
- Magazijnvoorraad: 1-4 werkdagen levertermijn
- Betaal veilig online

Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking


