++ Nishoogte (minimaal): 141,30 cm ++ Totale netto inhoud: 230 Liter ++ Geluidsniveau: 35 dB(A) ++
Productbeschrijving:
Integreerbare koelkast met BioFresh
140 cm hoog.
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Totale netto inhoud | 230 Liter |
| Vriesgedeelte |
|
| Type koelkast | Inbouw |
| Energieverbruik | |
| Geluidsniveau: | 35 dB(A) |
| Energieklasse: | A+++ |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 83 kWh |
| Koelen | |
| Vershoudzone of -lade: |
|
| Totale netto inhoud koelkast | 230 Liter |
| Super koelen: |
|
| Uitrusting | |
| Waterverdeler |
|
| Vriezen | |
| No Frost: |
|
| Veiligheid | |
| Alarm bij geopende deur: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Nishoogte (minimaal): | 141,30 cm |
| Ingebouwde LED verlichting |
|
| Nisbreedte (minimaal): | 57 cm |
| Nisdiepte (minimaal): | 55 cm |
| Omkeerbare deur: |
|
| Klimaatklasse: | N (16-32°C), SN (10-32°C), ST (16-38°C), T (16-43°C) |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 1599,-
tot einde voorraad
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
- Topservice
- Winkelvoorraad: Haal nu op of 1-3 werkdagen levertermijn
- Magazijnvoorraad: 1-4 werkdagen levertermijn
- Betaal veilig online

Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking


