++ Inhoud: 1.100 ml ++ Kleur/Stijl: ASSORTI ++ Lengte: 185 mm ++
Productbeschrijving:
Niza Voorraaddoos 1,1l 3ass
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Inhoud | 1.100 ml |
| Kleur/Stijl | ASSORTI |
| Lengte | 185 mm |
| Breedte | 110, 115, 113 |
| Hoogte | 120 mm |
| Gewicht | 0,14 kg |
| Materiaal | Kunstof |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 2,99
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
- Topservice
- Winkelvoorraad: Haal nu op of 1-3 werkdagen levertermijn
- Magazijnvoorraad: 1-4 werkdagen levertermijn
- Betaal veilig online

Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Inhoud | ||||
| 1100 ml | 2000 ml | 2000 ml | 2000 ml | 1200 ml |
| Kleur/Stijl | ||||
| ASSORTI | TRANSPARANT | TRANSPARANT | TRANSPARANT | - |
| Lengte | ||||
| 185 mm | 105 mm | 105 mm | 105 mm | 150 mm |
| Breedte | ||||
| 110, 113, 115 mm | 105, 110, 113 mm | 105, 110, 113 mm | 105, 110, 113 mm | 155, 160 mm |
| Hoogte | ||||
| 120 mm | 314 mm | 319 mm | - | 120 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.139 kg | - | 0.83 kg | 0.991 kg | 0.248 kg |
| Materiaal | ||||
| Kunstof | CRISTALLIN | CRISTALLIN | CRISTALLIN | - |
> Toon volledige vergelijking
