++ Inhoud: 1.250 ml ++ Kleur/Stijl: BRUIN ++ Lengte: 90 mm ++
Productbeschrijving:
Store & Pour Voorraaddoos 1250ml 15,2x9xh15,1cm
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Inhoud | 1.250 ml |
| Kleur/Stijl | BRUIN |
| Lengte | 90 mm |
| Breedte | 155 mm |
| Hoogte | 155 mm |
| Gewicht | 0,13 kg |
| Materiaal | Polypropyleen |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 6,99
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
- Topservice
- Winkelvoorraad: Haal nu op of 1-3 werkdagen levertermijn
- Magazijnvoorraad: 1-4 werkdagen levertermijn
- Betaal veilig online

Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Inhoud | ||||
| 1250 ml | 2000 ml | 2000 ml | 2000 ml | 1200 ml |
| Kleur/Stijl | ||||
| BRUIN | TRANSPARANT | TRANSPARANT | TRANSPARANT | - |
| Lengte | ||||
| 90 mm | 105 mm | 105 mm | 105 mm | 150 mm |
| Breedte | ||||
| 155 mm | 105, 110, 113 mm | 105, 110, 113 mm | 105, 110, 113 mm | 155, 160 mm |
| Hoogte | ||||
| 155 mm | 314 mm | 319 mm | - | 120 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.13 kg | - | 0.83 kg | 0.991 kg | 0.248 kg |
| Materiaal | ||||
| Polypropyleen | CRISTALLIN | CRISTALLIN | CRISTALLIN | - |
> Toon volledige vergelijking
