++ Inhoud: 2.600 ml ++ Kleur/Stijl: ASSORTI ++ Lengte: 257 mm ++
Productbeschrijving:
Golden Line Bewaardoos Nº6 2,6l 25,7x17,1xh8,6cm 4 Ass
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Inhoud | 2.600 ml |
| Kleur/Stijl | ASSORTI |
| Lengte | 257 mm |
| Breedte | 171 mm |
| Hoogte | 86 mm |
| Gewicht | 0,16 kg |
| Materiaal | Kunstof |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 2,99
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
- Topservice
- Winkelvoorraad: Haal nu op of 1-3 werkdagen levertermijn
- Magazijnvoorraad: 1-4 werkdagen levertermijn
- Betaal veilig online

Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Inhoud | ||||
| 2600 ml | 2000 ml | 2000 ml | 2000 ml | 1200 ml |
| Kleur/Stijl | ||||
| ASSORTI | TRANSPARANT | TRANSPARANT | TRANSPARANT | - |
| Lengte | ||||
| 257 mm | 105 mm | 105 mm | 105 mm | 150 mm |
| Breedte | ||||
| 171 mm | 105, 110, 113 mm | 105, 110, 113 mm | 105, 110, 113 mm | 165 mm |
| Hoogte | ||||
| 86 mm | 314 mm | 319 mm | - | 110 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.157 kg | - | 0.83 kg | 0.991 kg | 0.248 kg |
| Materiaal | ||||
| Kunstof | CRISTALLIN | CRISTALLIN | CRISTALLIN | - |
> Toon volledige vergelijking
