++ Inhoud: 150 ml ++ Materiaal: CRISTALLIN ++ Breedte: 104 mm ++
Productbeschrijving:
Quintana Amber Kommetje 15cl D9xh4,8cm Stapelbaar
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Inhoud | 150 ml |
| Materiaal | CRISTALLIN |
| Breedte | 104, 94 |
| Kleur/Stijl | Amber |
| Lengte | 90 mm |
| Hoogte | 48 mm |
| Gewicht | 0,16 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 4,99
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
- Topservice
- Winkelvoorraad: Haal nu op of 1-3 werkdagen levertermijn
- Magazijnvoorraad: 1-4 werkdagen levertermijn
- Betaal veilig online

Behoort tot de lijn :
QUINTANA AMBER Alle producten in de lijn: QUINTANA AMBER >>
QUINTANA AMBER Alle producten in de lijn: QUINTANA AMBER >>
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Kleur | ||||
| - | Zilver | - | Blauw | - |
| Inhoud | ||||
| 150 ml | - | 180 ml | - | - |
| Materiaal | ||||
| CRISTALLIN | ALUMINIUM | Metaal | Metaal | CRISTALLIN |
| Diameter kom | ||||
| - | - | - | 33 cm | - |
| Breedte | ||||
| 94, 104 mm | 320 mm | - | 93, 327 mm | 172 mm |
| Kleur/Stijl | ||||
| Amber | - | ASSORTI | Grijsblauw | GROEN |
| Lengte | ||||
| 90 mm | 550 mm | - | 330 mm | 172 mm |
| Hoogte | ||||
| 48 mm | 200 mm | - | 82 mm | 78 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.158 kg | 0.4 kg | 2.307 kg | - | 2.887 kg |
> Toon volledige vergelijking
