++ Kleur: Blauw ++ Inhoud: 0,20 Liter ++ Materiaal: CRISTALLIN ++
Productbeschrijving:
Quintana Blue Kommetje D8xh6cm 20cl
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur | Blauw |
| Inhoud | 0,20 Liter |
| Materiaal | CRISTALLIN |
| Breedte | 80, 83 |
| Kleur/Stijl | blue |
| Lengte | 85 mm |
| Hoogte | 55 mm |
| Gewicht | 0,17 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 6,50
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
- Topservice
- Winkelvoorraad: Haal nu op of 1-3 werkdagen levertermijn
- Magazijnvoorraad: 1-4 werkdagen levertermijn
- Betaal veilig online

Behoort tot de lijn :
MERIDA BLUE Alle producten in de lijn: MERIDA BLUE >>
MERIDA BLUE Alle producten in de lijn: MERIDA BLUE >>
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Kleur | ||||
| Blauw | Zilver | - | Blauw | - |
| Inhoud | ||||
| 0.2 Liter | - | 180 ml | - | - |
| Materiaal | ||||
| CRISTALLIN | ALUMINIUM | Metaal | Metaal | CRISTALLIN |
| Diameter kom | ||||
| - | - | - | 33 cm | - |
| Breedte | ||||
| 80, 83 mm | 320 mm | - | 93, 327 mm | 172 mm |
| Kleur/Stijl | ||||
| blue | - | ASSORTI | Grijsblauw | GROEN |
| Lengte | ||||
| 85 mm | 550 mm | - | 330 mm | 172 mm |
| Hoogte | ||||
| 55 mm | 200 mm | - | 82 mm | 78 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.169 kg | 0.4 kg | 2.307 kg | - | 2.887 kg |
> Toon volledige vergelijking



