++ Breedte: 111 mm ++ Gewicht: 0,41 kg ++ Hoogte: 95 mm ++
Productbeschrijving:
Een onklopbare combinatie van kleur en vorm! Enerzijds is er het rijke contrast van de lichte en donkere kleur, anderzijds brengt het golvende reliëf een beetje speling op de krachtige uitvoering. It rocks!
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Breedte | 111, 113 |
| Gewicht | 0,41 kg |
| Hoogte | 95 mm |
| Inhoud | 460 ml |
| Kleur | Grijs |
| Lengte | 123 mm |
| Materiaal | CRISTALLIN |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 20,-
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
- Topservice
- Winkelvoorraad: Haal nu op of 1-3 werkdagen levertermijn
- Magazijnvoorraad: 1-4 werkdagen levertermijn
- Betaal veilig online

Behoort tot de lijn :
STONE Alle producten in de lijn: STONE >>
STONE Alle producten in de lijn: STONE >>
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Breedte | ||||
| 111, 113 mm | 111, 113 | 200, 203 mm | 160, 165 mm | 130 mm |
| Gewicht | ||||
| 0.405 kg | 1.657 kg | 2.067 kg | 1.5 kg | 1.5 kg |
| Hoogte | ||||
| 95 mm | - | 90 mm | 110, 113 mm | 90 mm |
| Inhoud | ||||
| 460 ml | - | 1150 ml | 920 ml | 920 ml |
| Kleur | ||||
| Grijs | Zwart | Zwart | Groen | Geel |
| Lengte | ||||
| 123 mm | - | 205 mm | - | 129 mm |
| Materiaal | ||||
| CRISTALLIN | Gietijzer | Gietijzer | Gietijzer | Gietijzer |
| Kleur/Stijl | ||||
| - | - | - | GROEN | lichtblauw |
> Toon volledige vergelijking
