++ Breedte: 110 mm ++ Lengte: 90 mm ++ Materiaal: CRISTALLIN ++
Productbeschrijving:
Stone Chopstick Bowl D17xh8cm
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Breedte | 110, 169, 170 |
| Lengte | 90, 170 |
| Materiaal | CRISTALLIN |
| Kleur | Grijs |
| Diameter | 17 cm |
| Hoogte | 80 mm |
| Gewicht | 0,60 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 23,99
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
- Topservice
- Winkelvoorraad: Haal nu op of 1-3 werkdagen levertermijn
- Magazijnvoorraad: 1-4 werkdagen levertermijn
- Betaal veilig online

Behoort tot de lijn :
STONE Alle producten in de lijn: STONE >>
STONE Alle producten in de lijn: STONE >>
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Breedte | ||||
| 110, 169, 170 mm | 110, 169, 170 | 110, 169, 170 | 110, 169, 170 | 110, 169, 170 |
| Lengte | ||||
| 90, 170 mm | 90, 170 | 90, 170 | 90, 170 | 90, 170 |
| Kleur/Stijl | ||||
| 90, 170 | ROOD WIT | WIT | TURQUOISE | Goud |
| Materiaal | ||||
| CRISTALLIN | COCONUT | COCONUT | COCONUT | COCONUT |
| Kleur | ||||
| Grijs | - | - | - | - |
| Diameter | ||||
| 17 cm | - | - | - | - |
| Hoogte | ||||
| 80 mm | - | - | - | - |
| Gewicht | ||||
| 0.604 kg | 0.66 kg | 0.71 kg | 0.71 kg | 0.66 kg |
> Toon volledige vergelijking
