++ Breedte: 104 mm ++ Lengte: 90 mm ++ Materiaal: CRISTALLIN ++
Productbeschrijving:
Een onklopbare combinatie van kleur en vorm! Enerzijds is er het rijke contrast van de lichte en donkere kleur, anderzijds brengt het golvende reliëf een beetje speling op de krachtige uitvoering. It rocks!
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Breedte | 104, 96 |
| Lengte | 90 mm |
| Materiaal | CRISTALLIN |
| Kleur | Grijs |
| Diameter | 9,50 cm |
| Hoogte | 30 mm |
| Gewicht | 0,12 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 6,50
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
- Topservice
- Winkelvoorraad: Haal nu op of 1-3 werkdagen levertermijn
- Magazijnvoorraad: 1-4 werkdagen levertermijn
- Betaal veilig online

Behoort tot de lijn :
STONE Alle producten in de lijn: STONE >>
STONE Alle producten in de lijn: STONE >>
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
| Breedte | ||||
| 96, 104 mm | 96, 104 | 96, 104 | 96, 104 | 96, 104 |
| Lengte | ||||
| 90 mm | - | - | - | - |
| Kleur/Stijl | ||||
| - | ROOD WIT | WIT | TURQUOISE | Goud |
| Materiaal | ||||
| CRISTALLIN | COCONUT | COCONUT | COCONUT | COCONUT |
| Kleur | ||||
| Grijs | - | - | - | - |
| Diameter | ||||
| 9.5 cm | - | - | - | - |
| Hoogte | ||||
| 30 mm | - | - | - | - |
| Gewicht | ||||
| 0.118 kg | 0.66 kg | 0.71 kg | 0.71 kg | 0.66 kg |
> Toon volledige vergelijking
